אודותינו

חברת מדרסול נוסדה מתוך צורך במדרסים בהתאמה אישית שעוזרים בשיקום ולא רק אביזר אורתופדי שמשפר את המצב הקיים. בנייה והתאמת המדרסים הם באופן מדויק לכף הרגל שלך מחזקים את כף הרגל ומשפרים את היציבה ואת זרימת הדם. השיטה המיוחדת בה משתמשים במדרסול פותח על ידי מיטב רופאים ופודיטארים ברחבי העולם, בשילוב של שיטות ממגוון מדינות באירופה ואסיה. בזמן שהנעליים שלך לא הותאמו עבורך באופן אישי, אלא יוצרו במפעל בצורה אחידה מדרסול יודעת לגשר על פערי השונות באמצעות מדרסים שמתאימים כמעט לכל נעל וכך יתאימו כל נעל אליך.  ך

אם הגעתם לכאן, כנראה יש לכם עניין במדרסים.
!אנחנו נשמח לעזור - מדרסים זה תחום המומחיות שלנו

?מדרסים אורטופדיים - מי צריך אתכם

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לבריאות ואיכות החיים. אנחנו מצחצחים שיניים פעמיים ביום, כדי לטפל (ובעיקר למנוע) בעיות שיניים וחניכיים; עושים חיסונים לפני שאנחנו טסים לחו”ל; ונמרחים בקרם הגנה כשאנחנו יוצאים לים. כל אלה דברים שאנחנו עושים לטובת הבריאות שלנו. אבל לא רק הבריאות: הרכבת משקפיים או עדשות כשהראייה שלנו לא מושלמת, הקפדה על תזונה נכונה ועל פעילות גופנית כשאנחנו בריאים – אלה דברים שאנחנו עושים לטובת איכות החיים שלנו.
מדרסים אורטופדיים הם חלק חשוב בבריאות ובאיכות החיים. מדרסים הם אביזרי תמיכה אורטופדיים, שמתאמים בין החלל הפנימי של הנעליים לכפות הרגליים בצורה טיפולית ומותאמת אישית. הם מטפלים ומונעים שלל מחלות ובעיות בריאותיות – כאבי דורבן, כאבי גב וצוואר, שברי מאמץ וכן הלאה. בנוסף, הם משפרים את איכות החיים: לאחר תקופת הסתגלות קצרה, הם יהיו לכם נוחים יותר, ויאפשרו לגוף שלכם להתמודד טוב יותר עם פעילות גופנית שמאמצת את הרגליים. אנחנו לא מדברים על שיפור זניח, אלא על שיפור דרמטי – לעתים, הפער בין מדרסים אורטופדיים להיעדרם הוא הפער בין אדם תשוש גופנית לבין ספורטאי מצטיין! יש אנשים שחושבים שזה עניין של גיל – “בגיל 50 טבעי שיהיו כאבים בהליכה ממושכת…” ייתכן שזה טבעי, אבל זו לא גזירת גורל: מדרסים מותאמים אישית יאפשרו לכם להמשיך לתרגל פעילות גופנית, תוך דאגה טיפולית לכפות הרגליים!

מדרס אקטיבי מתקדם לאיזון חיזוק ויציבה

בהתאמה אישית